Урочиста зустріч у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб

2 лютого 2018 року в харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб відбулась урочиста зустріч.

Перед Месою конференцію виголосив о. Маріуш Возняк OP, який свої глибокі роздуми скерував до слів Святого Письма: «Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й

плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки поросите в Імення Моє» (Йн 15,16).

Свята Меса, яку очолив єпископ-помічник Ян Собіло, була центральним моментом сьогоднішого свята. Єпископ Ян Собіло в проповіді розказав про Жертвування Господнє, коли втіленого Бога принесли до храму, та про обов’язок власного посвячення Богу кожного дня. Після проповіді відбулось відновлення чернечих та священицьких обітниць. У святкуванні взяли участь священики, ченці, монахині та богопосвячені діви Харківського деканату Харківсько-Запорізької єпархії, а також віряни із парафій міста.

На завершення зустрічі о. канцлер Григорій Семенков подякував гостю єпископу Яну за повчальні та глибокі роздуми та всім присутнім гостям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.