Урочиста Пасхальна Свята Меса у кафедральному соборі Успіння Пріснодіви Марії

1 квітня 2018 р., у Великдень, у кафедральному соборі Успіння Пріснодіви Марії владика Станіслав Широкорадюк очолив урочисту Пасхальну Святу Месу. За вівтарем також предстояли владика Василій (Тучапець), екзарх Харківській Української греко-католицької Церкви, отець Юрій Зімінський МІС, перший післявоєнний настоятель парафії Успіння Пріснодіви Марії, та її нинішній настоятель о. Григорій Семенков. Пасхальну радість з харківськими католиками розділив архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ владика Ігор (Ісіченко).

Під час проповіді владика Станіслав, цитуючи папу Франциска, заохотив вірних дбати про «екологію» своєї душі, від якої залежить екологія в Україні в прямому значенні та «екологія» у суспільстві, хворому на корупцію на усіх рівнях та на порушення Господніх законів, за якими була створена людина та навколишній світ.

В кінці Меси гості привітали вірних з Великоднем. Владика Ігор побажав нести Христа Воскреслого у всі болючі проблеми сьогодення і перемагати. Владика Василій привітав всіх прихожан зі Світлим Христовим Воскресінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.