Чергова зустріч священиків, монахинь і присвячених Богу дів Харківського деканату

20 вересня в парафії Святого Сімейства (Харків, Олексіївка) пройшла чергова зустріч харківського деканату. У ній взяли участь священики, монахині і діви, присвячені Богу. Очолив зустріч єпископ-ординарій Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк.

На початку зустрічі всі зібралися на молитву поклоніння Пресвятим Дарам.

Потім о. Маріуш Возняк OP провів для всіх учасників конференцію, яку назвав «У новий навчальний рік з новою надією і з новою євангелізацією». Він зазначив, що Ісус ніс Євангеліє для тих, хто потребував євангелізації. Людина – істота недосконала. У нього постійно виникають сумніви і питання: що робити; як досягти щастя? Зустріч з Христом – це зустріч з Господом Богом, і тільки при зустрічі з Ісусом ми можемо отримати відповіді на всі питання. Він вчить нас мистецтву життя, підкреслив о. Маріуш.

Центром зустрічі стала Свята Меса, яку очолив владика Станіслав, відслужена в пам’ять свв. Андрія Кім Теагона і Павла Чон Хасана, мучеників з Кореї.

Після Святої Літургії всі зібралися на трапезі. Владика Станіслав представив нового декана о. Анатолія Клака MIC, настоятеля парафії Святого Сімейства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.