Осіння сесія ШХЖіЕ в Харкові

З 21 по 23 вересня в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії пройшла осіння сесія Школи християнського життя і євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету, Матері Церкви (ШХЖіЕ).

ШХЖіЕ – це формаційний курс, який веде до зрілої християнського життя і готує мирян до лідерства і служіння в Церкві. Школа насамперед дає можливість зустрітися з Живим Богом і пізнавати Його.

Формація в Школі триває вісім років. Щороку, крім шостого і сьомого, складається з чотирьох сесій: двотижневої влітку і трьох вікендовіх – восени, взимку і навесні.

У перші роки формації учасники розвивають свою віру, в наступні – шукають своє місце в Церкві і починають служити. Останні роки Школи присвячений поглибленню внутрішнього життя на основі духовних праць святих – Вчителів Церкви.

Розпорядок дня сесії Школи передбачає Святу Літургію, лекції (духовні науки), групи ділення, роздуми над Словом Божим, молитви споглядання, молитви прославлення. У вільний час є можливість приступити до сповіді і скористатися молитвою заступництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.