Храмове свято в харківському кафедральному соборі

7 жовтня кафедральна парафія Успіння Пресвятої Діви Марії святкувала своє друге храмове свято – Матері Божої Цариці Святого Розарію. Це була перша назва римсько-католицької парафії, що була заснована у 1830 році і спочатку містилась у тимчасовій капличці, на місті якої наприкінці ХІХ століття було побудовано неоготичний храм із цегли.

Урочисту Святу Месу відправив настоятель отець Григорій Семенков. Він заохотив парафіян сприйняти це свято як сімейне і з його нагоди переосмислити свої взаємини як братів і сестер однієї парафіяльної спільноти. У проповіді парох закликав вірних не тільки ревно молитися і слухати слово Боже, але й жити згідно з ним, особливо що стосується вірності шлюбним обітницям і дошлюбній чистоті. Потім отець Григорій запропонував зробити іспит сумління щодо занедбання молитви Святого Розарію і заохотив з ревністю повернутися до щоденної молитви Розарієм. До цього також 29 вересня закликав усіх вірних Папа Римський Франциск.

Після Служби в дусі примирення відбулася хресна хода навколо кафедрального собору, під час якої вірні молилися Святий Розарій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.