«Прийміть Христа у Різдві і будете спасенні»

24 грудня о 21.00 у Харківському кафедральному соборі урочистою процесією з фігуркою Дитятка Ісуса, яку несли діти, розпочалася Вігілійна Різдвяна Свята Меса, яку очолив єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк. У Літургії також взяли участь владика Василь – екзарх Харківській Греко-католицької Церкви в Україні, єпископ Харківський і Богодухівський Православної Церкви України владика Митрофан, архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ Ігор Ісіченко. Кафедральний собор вже від 20.00 почав наповнюватися людьми. Свята Служба транслювалась по харківському телебаченню. Літургію прикрасив чудовий спів хору українською мовою та латиною.

У проповіді владика Станіслав між іншим сказав: «Ісус прийшов на світ не в палаці чи величному храмі, а в бідних яслах. Вся простота людського життя стала Божим життям. Наше людське життя з його бідністю і проблемами стало життям Самого Бога. Він пропонує нам вирішення всіх наших проблем, але для цього треба Його прийняти до свого життя, до свого серця. Сьогодні Він стукає до серця кожної людини. Відкрийте Йому, прийміть і будете спасенні».

Після Літургії владики Василь, Ігор та Митрофан привітали зібраних із Різдвом. До їхніх привітань долучився заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Валерійович Бабічев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.