Реліквії св. Вікентія де Поля у Харкові

7  вересня перед вечірньою Святою Месою у  харківську катедру був доставлений реліквіарій з мощами (частка ключиці) та особистими речами (рукописний лист та білий комірець) святого Вікентія де  Поля. У 2015 році заснована ним Конгрегація Місіонерів святкувала 400‑річчя свого заснування. Після цього і виникла ідея поділитися із світом спадщиною і святістю Вікентія де Поля. Було виготовлено два реліквіарія, які мандрують по світу по парафіях. Один із них завітав 25 червня в Україну під час паломництва до могили бл. Марти Вєцкої у Снятині.
До 14 вересня реліквії св. Вікентія де Поля відвідають парафії Харкова, а з 15 вересня до кінця місяця вони залишаться у парафії на Салтівці, яка віддана під покровительство цього святого і опіці Його послідовників – Отців Місіонерів.
27 вересня, у день спомину святого Вікентія де Поля, ця парафія запрошує усіх на урочисту Святу Месу о 18.00 та спільне святкування храмового свята.
Біографію святого Вікентія та інформацію про Вікентійську родину можна прочитати на сайті Конгрегації Місії св. Вікентія де Поля.

Доставлення реліквіарію з мощами святого Вікентія де Поля 7.09.2019 у харківський кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії – відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.