Парафіяльний відпуст у Нікополі

У неділю, 14 червня 2020 року, парафія Матері Божої Салетинської та св. Антонія Падуанського у м. Нікополі (Дніпропетровський деканат) відзначала подвійне свято – Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Ісуса Христа та парафіяльний відпуст на честь свого небесного покровителя святого Антонія, якого Римсько-католицька Церква вшановує 13 червня.
На свято завітав єпископ Харківсько-Запорізький Павло Гончарук, який очолив урочисту Святу Месу у співслужінні із настоятелем парафії отцем-салетином Збігнєвим Бескуром та його співбратами по Ордену, що служать у дієцезії. У своїй проповіді єпископ підкреслив, як важливо помічати у нашому повсякденні навіть маленькі прояви Божої любові, які говорять про гідність людини і запрошують її відповісти Господу любов’ю.
Після Святої Меси відбулася урочиста Євхаристійна процесія, яку також очолив єпископ Павло. На її кінець він благословив Пресвятими Дарами місто Нікополь з його околицями.
У нікопольській парафії у свято її небесного Покровителя вже десять років освячуються лілії, які у парафіяльному квітнику з любов’ю вирощує до цього дня сестра Лариса. Потім ці лілії в пам’ять про заступництво святого Антонія Падуанського парафіяни та гості беруть додому. Вони були свідками великих і малих чудес, що відбулися по молитві до цього великого послідовника святого Франциска Ассизського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.