Пастирське звернення єпископа Павла Гончарука до духовенства та вірних Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви щодо загрози пандемії COVID-19 в Україні

Вельмишановні отці! Дорогі богопосвячені особи! Улюблені Вірні
Харківсько-Запорізької дієцезії!

У зв’язку з поширенням вірусу “COVID-19” прагну звернутись до всіх Вас з проханням усвідомити ще раз прості, але дуже важливі речі. Йдеться про дотримання вказівок МОЗ та рішень влади в умовах карантину в Україні.

Для нас віруючих людей слід пам’ ятати слова Псалму 91, де автор говорить : “Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної” та не піддаватися паніці. Тому слід бути розсудливими та зберігати всі правила безпеки, щоб не захворіти та не стати носієм вірусу, заражаючи інших.

Беручи до уваги темпи поширення пандемії прошу Вас, щоб при перших симптомах хвороби слід звернутися до лікаря, котрий дасть вам компетентні поради, як потрібно лікуватись. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Прошу людей похилого віку, дітей та особи, що належать до групи ризику бути дуже обережними. Ті, хто є здоровий і має будь-яку можливість, нехай потурбується про своїх ближніх, щоб їм у цей скрутний час нічого не бракувало, а передовсім вашої любові та турботи.

Вельмишановні Отці, прошу Вас пригадайте вашим вірним усі умови отримання благодаті прощення гріхів і примирення з Богом через щирий жаль та прийняття духовного Причастя в умовах фізичної неможливості бути у Храмі.

Вірним, які приходять на Святі Меси доведіть до відома рішення Верховної Ради України про обов’язок носіння масок у публічних місцях і що у разі її відсутності або неправильного її використання поліція може накладати штраф.

Залишається незмінною можливість духовного зв’зку з єпископським Осідком у Харкові для вірних як прямі трансляції Святих Мес з Катедрального Собору у Харкові у неділю о 12:00, у будні о 18:30 на торінці Facebook “Харківсько-Запорізька Дієцезія РКЦ”.

Усім Вам бажаю Божого благословення та міцного здоров’я.

З любов’ю у Христі,
+ Павло Гончарук
Єпископ Харківсько-Запорізький

7 листопада 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.