Дієцезіальна зустріч богопосвячених осіб у катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові

У четвер 4 лютого 2021 року у катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові відбулася зустріч представників чернечих згромаджень, спільноти яких діють на теренах Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, з нагоди відзначення на свято Стрітення Господнього Всесвітнього дня богопосвяченого життя.

Зустріч розпочалася урочистою Святою Літургією, яку очолив єпископ Павло Гончарук, у співслужінні із священниками, які прибули з різних парафій нашої дієцезії.
Владика Павло привітав богопосвячених осіб і закликав їх до вдячності Господу за дар свого покликання і просити про міць, щоби виконати те, до чого їх було покликано.Закликав присвятити Господу усе своє єство і тільки у Бозі шукати сенсу і мотивації для проповіді та служіння. Після проповіді відбулося відновлення чернечих і священницьких обітниць.

По завершенні Святої Меси богопосвяченні особи мали нагоду особисто звернутись до єпископа Павла Гончарука. Вислухавши представників кожної монашої спільноти, Його Преосвященство подякував отцям, братам і сестрам різних згромаджень за ревне служіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.